segregatory i teczki

infolinia :   695 840 695

Artykuły i materiały biurowe - bezpłatne dostawy na terenie Krakowa*

*przy zamówieniu za min. 150 zł - poniżej tej kwoty dostawa 15,90 zł.   Możliwy też odbiór osobisty Kraków, ulica Krowoderska 22  lub wysyłka kurierem poza Kraków.

Od 2007 roku nasz sklep internetowy zaopatruje w artykuły biurowe firmy i osoby prywatne z Krakowa i całej Polski. Posiadamy w ofercie wszelkie segregatory oraz teczki na dokumenty do zastosowań biurowych i domowych, w tym także pudła archiwizacyjne, skoroszyty papierowe i plastikowe, ofertówki, koszulki i przekładki do segregatorów. Oferujemy również teczki do specjalnych zastosowań takie jak teczka harmonijkowa z przegródkami, ofertowa z koszulkami czy też konferencyjna.

 

wybierz interesujący cię prododukt :

 

i wiele innych produktów ...

Segregatory to od lat podstawowe akcesoria biurowe

pozwalające na wygodną i bezpieczną archiwizacje dokumentów, które wytwarzane są w wielkich ilościach w każdej firmie prowadzącej działalność gospodarczą. Segregator biurowy nie tylko zabezpiecza dokumentacje ale także pozwala ją jak sama nazwa wskazuje odpowiednio posegregować. Większość segregatorów zaopatrzona jest w specjalne mechanizmy do wpinania i wypinania, co ułatwia wkładanie dokumentów w odpowiednie miejsce w segregatorze i później wyjmowanie go w razie potrzeby. Bardzo przydatne są przekładki do segregatorów pozwalające na oddzielenie od siebie pewnych grup dokumentów i dodatkowo ich opisanie. Także przeźroczyste koszulki foliowe z boczną perforacją do wpięcia do segregatora, zabezpieczające papier przed uszkodzeniem. Często stosuje się skoroszyty, także z perforacją przystosowaną do segregatorów - pozwala to na wpięcie całych plików papierów.

Teczki na dokumenty to inny sposób archiwizacji

W tym przypadku dokumenty przechowujemy luzem w sposób mniej lub bardziej uporządkowany. Zaletą jest większa mobilność przenoszenia dokumentów, a więc nie tylko ich archiwizowania. Teczki najczęściej wykonane są z papieru lub tworzyw sztucznych. Mogą być zawiązywane, zapinane na gumkę, zatrzask lub rzepa i przybierać różne formy i rozmiary. Najczęściej używa się format A4. Specyficzne do zadań specjalnych są teczki z przegródkami, teczki ofertowe czy też do przechowywania akt osobowych pracowników.

https://actsfile.com/read-blog/17306

 

ZAPRASZAMY

KONTAKT

Biznes Sfera Sp. z o.o.

tel. 695 840 695, 12 4300390, 12 4229128

biuro@net-biuro.pl

ul. Krowoderska 22

31-142 Kraków